Meist

Toome sinuni arendavaid koolitusi, seminare ning teisi ühendavaid sündmusi, et toetada sind ja aidata sul erialaselt kasvada.

Eesti Kosmeetikute Liit on organisatsioon, mis väärtustab ja arendab kosmeetiku eriala ja selle kutse esindajaid.

Ootame ühinema kõiki töötavaid kosmeetikuid, iluteenindajaid ja kosmeetiku eriala õpilasi.

Piret Kesküla

Juhatuse liige / Esinaine

Tema suurim soov on, et inimesed võiksid usaldada kogu oma välimuse kosmeetiku hoolde. Tuginedes ilumaailmas töötamise pikaaegsele kogemusele teab Piret, millist teavet kosmeetikud vajavad ning millist pühendumist ja erialalist täiendamist kosmeetiku eriala nõuab. Eesti Kosmeetikute Liidu esinaisena ta seda kõike liikmetele pakkuda soovibki. Piret on kirjutanud erinevatele meediaväljaannetele mitmeid ilualaseid artikleid, ta on Eesti Meigikunstnike Ühenduse Meigikooli kaasasutajaliige ning lisaks kosmeetiku erialale ka püsimeigispetsialist. Piret soovib kõigile iluteenindajatele palju rahulolevaid kliente ning aktiivset osavõttu nii erialastest kui ka enesearengu koolitustest!

Piret on aktiivse liidu liikmena tegev aastast 2005

piret@kosmeetikuteliit.ee


Katrin Kiivramees

Juhatuse liige / Personalijuht / Täiendõppeasutuste õppe kvaliteedi hindamisekspert / OSKA ilu- ja isikuteeninduse valdkonna tööjõu- ja oskuste vajaduse uuringu ekspert

Katrin on töötanud iluteenindusvaldkonnas kui kosmeetik, spa-terapeut, koolitaja, ilusalongi omanik ja Norra mägihotelli spaa juhataja. Kõik need erialased kogemused on aidanud tal näha ilumaailma erinevaid tahke ja olla ise pidevas erialases arengus. Kuna Katrini eelnev hariduskäik on seotud majandusega, siis tema eesmärk on tuua iluteenindajateni ettevõtlusalast ja majanduslikku oskusteavet ilma milleta on raske eristuda ilumaailma konkurentsi silmas pidades.

Katrin on aktiivselt Eesti Kosmeetikute Liidu liikmena tegev aastast 2005

katrin@kosmeetikuteliit.ee

Ave Tislar

Täiendõppeasutuste õppe kvaliteedi hindamisekspert

Ave on 23 aastat töötanud kosmeetikuna ja selles valdkonnas ennast pidevalt arendanud. Tunneb huvi ka tervishoiu vastu ja võimalusel võtab alati osa tervishoiualastest täiendkoolitustest.

ave@kosmeetikuteliit.ee

Dagmar Mošarov

Täiendõppeasutuste õppe kvaliteedi hindamisekspert

On inimese olemuse juures alati oluliseks pidanud tema jalgu ja nende eest hoolitsemist. Eelmisel aastal pidas hõbepulma viiliga! Selle aja jooksul on ennast pidevalt koolitanud, et olla kursis muutuva jalahoolduse erialaga. Varasemalt on õpetanud Iluravi Erakooli. Hetkel pühendub omandatud erialale ja võimalusel püüab uute muutuste tuules kaasa rääkida ilumaailma üldistel teemadel. Suhtub oma töösse kirega ja naudin seda iga päev, et pakkuda rõõmu oma klientidele.

dagmar.mosharov@gmail.com

Anu Juurik

Täiendõppeasutuste õppe kvaliteedi hindamisekspert