Blogi

Ambulatoorne pisikirurgia tegeleb peamiselt nahale tekkinud moodustiste, sünnimärkide ja kaasasündinud või omandatud naha moondumuste ehk deformatsioonide (nt. väljaveninud või rebenenud kõrvarõnga augud) kirurgilise raviga.

"Küüneteraapia käsiraamat" on Eestis esimene sellise sisuga raamat, milles on välja toodud erinevad küüne ja küüneplaadi haigused koos täpsete illustreeritud kirjelduste ja teraapia soovitusega.

Ilukirurgia protseduurid on tänapäeval väga laialt levinud ja kättesaadavad kõigile inimestele. Seetõttu on tekkinud väga palju müüte, mida järjest plastikakirurgid ümber lükkama peavad.
Palusime sellel teemal arutlema Eestis väga suurte kogemustega tipp plastikakirurgi dr. Peep Pree Clinica kliinikust, et kuulata otse professionaalsest allikast...

Eesti Kosmeetikute Liidul on rõõm teatada, et oleme kutsutud osalema loenguga toredale traditsioonilisele üritusele Saaremaal - NOM festivalile! Osalema on oodatud kõik iluerialade esindajad, et rääkida professionaalse ilumaailma uudistest, uuendustest, murekohtadest ja tulevasest koostööst Eesti Kosmeetikute Liidu'ga.