Iluseminar I Am Beautiful 2018 ametlik afterparty

04/10/2018

Klubi Teater on juba 7 aastat olnud lemmikumaks kogunemiskohaks inimestele, kes hindavad ilu & head meelelahutust - mis võiks antud seminariga veel paremini kokku sobida?! 

Ööklubi TEATER on alati soovinud pakkuda kvaliteetset meelelahutust, muutes seeläbi partnerite üritused suurejoonelisemaks & meeldejäävamaks. Päevased messid-võistlused-galad on külastajate jaoks huvitavad ja naudingurohked, kuid korraldajate jaoks tihtipeale pingerohked. Siinjuures tulebki TEATER appi, et pärast ametlikku osa koondada kokku külalised, esinejad ja meeskond, et ühiselt veedetud kvaliteetaeg saaks sel näol pingevaba & meeleoluka lõpu.

Ametlikul järelpeol tervitatakse kõiki seminaril osalejaid vaatemänguliste etteastete ja parima RnB muusikaga. Sel õhtul asetleidev vallaliste pidu on igakuiselt Teatrisse toonud lugematult külalisi, kes soovivad enda nädalavahetust vürtsitada uute tutvuste ja põnevate seiklustega ning on seega ideaalseks järelpeo kohaks, kus kaunite (nii uute kui vanade) kaaslastega edukat päeva tähistada. Lisaks on see ideaalseks kohaks, kus seminaril kogutud mõtted & tähelepanekud käiku panna. Seda üheskoos seminarikaaslaste ja sõpradega.

Teater on elu. Elu on ilus.

NB: Kõik iluseminaril I Am Beautiful 2018 osalejad saavad Teatrisse TASUTA sissepääsu ning tervituskokteili.