Eesti Kosmeetikute Liit korraldab Eesti ajaloo suurima iluseminari

09/10/2018

12. ja 13. oktoobril toimub Tallinnas, Eesti Näituste messikeskuses iluseminar I AM BEAUTIFUL 2018, kus kahe päeva jooksul astub üles 18 ilu- ja ärivaldkonna eksperti. Seminari eesmärk on tuua kokku iluvaldkonnas tegutsevad inimesed, kes väärtustavad välimisele ilule lisaks ka sisemist ilu ning soovivad end iluettevõtjatena arendada. 

Üritus on jagatud kaheks osaks. Esimesel päeval keskendutakse rohkem ärilisele poolele. Esinejatena astuvad üles Terviseameti Keskkonnatervise osakonna peaspetsialist Olga Gurjanova, Kutsekomisjoni esimees Stella Lembra, turundusekspert Marlen Mais, terapeut ja koolitaja Dali Kask, Tallinna Ülikooli doktorant Rain Veetõusme, persoonibrändi ekspert ja Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni liige Signe Ventsel ning Tradehouse omanik Avo Kivimaa. Teine päev on aga pühendatud erialaste teadmiste täiendamisele. Sellel päeval näeme laval rohkelt tippkirurge ja iluspetsialiste nagu Marju Karin, Külliki Piatecki, dr. Peep Pree, Põhja-Eesti Regionaalhaigla infektsioonkontrolli õde Annika Lemetsar, püsimeigiekspert ja Eesti Kosmeetikute Liidu esinaine Piret Kesküla, ilukirurg dr. Tiia Tamme, rahvusvaheliselt tunnustatud värviekspert Raija Lydecken, dr. Veronika Palmiste, dr. Kairi Nurm ning esteetilise kosmetoloogia valdkonnas tegutsev Mari Karpender.

"Kahe päeva jooksul esitatavad ettekanded põhinevad teaduslikel uuringutel ning nende eesmärk on pakkuda vastuseid hetkel õhus olevatele iluvaldkonnas olevatele küsimustele, tõstatada uusi küsimusi ning käivitada debatte," teatas Eesti Kosmeetikute Liidu esinaine Piret Kesküla.

Iluseminar I AM BEAUTIFUL 2018 toimub esimest korda, kuid on väga lühikese aja jooksul palju positiivset vastukaja saanud ning tekitanud iluvaldkonnas töötavate inimeste seas suurt poolehoidu. "Soovime selle seminari kaudu pakkuda Eesti ilutegijatele väärtust ja kvaliteetset informatsiooni, mida nad oma igapäevatöösse saavad koheselt rakendada ning mis tõstab ilutegijatena nende eksperdistaatust," lisas Piret Kesküla.

Lisainfo ürituse kohta SIIN

Piret Kesküla / Eesti Kosmeetikute Liidu esinaine
Piret Kesküla / Eesti Kosmeetikute Liidu esinaine