Webinar Medemis Clinicu nahaeksperdiga teemal "Rosaatsea"

21/03/2019

Aprill on rosaatsea teadlikkuse kuu! 04. aprillil kell 18.00 läheme taas külla Medemis Clinicusse ning uurime selle tüütu haiguse kohta lisainfot.

- Mis on rosaatsea?

- Millised on efektiivsed ravivõimalused?

- NB! Spetsialist räägib ja teostab IPL raviprotseduuri LIVE'is!

Kes on Yulia Dotsenko?

Yulia on perfektsionist. Ta naudib puhtust ja korda ning oma töös seab eesmärgiks alati ideaali. Armastus ja uudishimu enda eriala vastu ning suur töökus on Yuliast teinud äärmiselt võimeka meditsiinitöötaja ja iluspetsialisti.

"Leidsin ennast esteetilise meditsiini valdkonnas ja armusin sellesse täielikult. Meditsiin, ilu, tervis ja inimeste heaolu - see on minu töö, hobi ja kirg!"

Yulia on lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õe eriala. Varem on ta töötanud Ida-Tallinna Keskhaigas onko- ja üldkirurgia osakonnas, Põhja-Eesti Regionaalhaiglas pulmonoloogia ja kiiritusravi osakonnas ning Estmedica kliinikus kirurgia assistendina. Yulial on kaks emakeelt - eesti ja vene keel.

Registreeru webinarile SIIN


LIVE sessiooni jaoks vajame modelli! 

Kui sind vaevab rosaatsea või kuperoosa probleem ning oled huvitatud proovima IPL ravi, siis anna endast märku! Selleks saada meile endast pilt, kus on selgelt näha probleem ning kirjuta juurde ka lühike kirjeldus. IPL ravi infoga saad eelnevalt tutvuda Medemis Clinicu kodulehel:  https://www.medemis.ee/treatment/punetuse-ravi/

Sessiooni viib läbi ja protseduuri teostab esteetilise meditsiini õde Yulia Dotsenko

Pildid koos probleemi kirjeldusega palume saata aadressil yulia.dotsenko@medemis.ee hiljemalt 24. märtsiks.