Millal pöörduda esteetilise dermatoloogia kliiniku poole?

27/02/2019

Meie järgmisel webinaril 07. märtsil kell 16.00 vestleme Medemis Clinicús oma ala eksperdi, meditsiiniõe Kristel Kauriga teemal: Esteetiline Dermatoloogia.

Kes on Kristel Kaur?

Multifunktsionaalne esteetilise meditsiini õde, kes teeb oma tööd põhjalikult ja armastusega. Kristel on lõpetanud Tallinna Tervishoiu kõrgkooli õe eriala ning lisaks omandanud teadmisi ka välismaal. Kristel on spetsialiseerunud kõige enam täitesüstidele, kuid teostab Medemis Clinicus kõiki protseduure. Ta suhtleb vabalt eesti ja inglise keeles ning suhtlustasemel vene keeles. Hobideks on sport, reisimine ja kokandus. Kristel on kahe armsa lapse ema.

Webinari teema

Esteetiline dermatoloogia on Eestis niivõrd uus ja arenev valdkond, et selle kohta on eesti inimestel veel vähe teadmisi. Kuuleme tihti, et eelkõige naistel on huvi mõnele esteetilisele murele lahendust leida, kuid ei osata või julgeta teha esimest sammu. Tihti tekib küsimus, "Kust alustada?" ning enne, kui julgetakse või osatakse kusagile pöörduda, tulevad ette erinevad hirmud. Samuti on palju neid, kes veel ei teagi, et mõnest murest on võimalik üldse vabaneda (nt suur sünnimärk näol või pigmendilaik, punetav täpp näos).

Webinar on järelvaadatav Eesti Kosmeetikute Liidu liikmetele SIIT