Kuidas saad Sina iluteenindajana luua endast atraktiivse ilubrändi ja eristuda teistest?

18/01/2019

3. jaanuaril kell 20:00 toimuval webinaril on Eesti Kosmeetikute Liidul külas persoonibrändi ekspert Signe Ventsel. Vestlusõhtu pakub kasulikke nõuaneid nii ilusalongi omanikele kui iluteenindajatale. Tule kuula, kuidas saad Sina iluteenindajana luua endast atraktiivse ilubrändi ja eristuda teistest.

Signe on Brandmoon OÜ asutaja ja koolitaja-konsultant.

Turundamine ja inimeste arendamine on olnud Signe töö osaks suuremal või väiksemal määral juba üle 15 aasta.

Signe on töötanud pikalt Eesti kõrgharidusmaastikul erinevatel ametipositsioonidele, juhtinud meeskondi ja erinevaid projekte. Õppinud turundust ja hariduse juhtimist. Läbi viinud erinevaid koolitusi turundusvallas, inimeste arendamisega seotud teemadel, tuutorlusest ja ettevõtlikkusest.

Tagasihoidlikkusega kaugele ei jõua, tänapäeva konkurentsitihe ühiskond eeldab inimestelt teadlikku eneseturundust, et eesmärke saavutada.

Signe põhimõte on olla aktiivne, olla keegi kes teeb, olla iga päev parem iseendast läbi teadliku ja süsteemse enesearendamise ning seeläbi muuta ka ühiskonda paremaks. Ideedel on väärtus, kui need ka tegudeks muuta ning tegutsemist kasutab ta hirmu ravimiseks.

Signe on Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni liige ja Naised ettevõtluse arenguprogrammi koolitaja.

Signe on kirjutanud mitmed artiklid:

Personaliuudised.ee https://www.personaliuudised.ee/uudised/2018/06/27/brandisaadik-tapselt-doseeritud-teavet-ja-oiges-koguses-kirge

Äripäevas: 1. Persoonibränding ja tööandjabränding - ühe ja sama mündi kaks külge https://www.aripaev.ee/erilehed/2018/09/19/persoonibranding-ja-tooandja-branding-uhe-ja-sama-mundi-kaks-kulge

2. Ka õpetaja on bränd. https://www.aripaev.ee/erilehed/2018/09/19/ka-opetaja-on-brand-mida-tuleb-teadlikult-luua-

Signe webinar on järelvaadatav Eesti Kosmeetikute Liidu liikmetele SIIT

Soovid liikmeks astuda? VAJUTA SIIA